Водянська ЗОШ І-ІІІ ступенів

8 травня відбулася лінійка слави «Вклонімося великим тим рокам» біля меморіалу с. Водяне. На цій лінійці виступили учні школи, спеціаліст селищної ради Помазан Л.Б., вчитель історії Чорнобай О.І. розповіла дітям про ті страшні роки для нашого народу.

Потім відбувся святковий концерт у приміщенні школи, де всі бажаючі могли пригадати пісні воєнних років.

Стретение

У Водянській школі було проведено свято Стрітення.
У народному побуті Стрітення здавна сприймається, як зустріч зими з весною. Казали, що "в цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче, та сама лиходійка від свого хотіння тільки потіє".
Весело і цікаво пройшло свято, красуня "Весна" змагалася з холодною "Зимою". Перемога була за "Весною".

Урочистий захід присвячений

Дню Соборності України

Однією із визначних дат в історії нашого народу є злиття, століттями відірваної одна від одної частин України: Західноукраїнської Народної республіки та Наддніпрянської України, і створення 22 січня 1919 року незалежної Української Народної Республіки, що стало здійсненням віковічних мрій багатьох поколінь українців.

новогодняя линеечка

19 грудня в Водянській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено свято до дня Святителя і чудотворця  Миколая. Під час свята учні познайомилися з легендою про Святого Миколая, про традиції святкування в різних країнах світу. Учні також взяли активну участь: розповідали вірші, співали пісні, водили хороводи, відгадували загадки. В кінці свята діти отримали солодкі подарунки від батьківського комітету школи.

Подивитись Фото

22 жовт. 2013
25 жовтня у Водянській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбудиться свято осені
5 бер. 2013
7 березня в 11.30 в приміщенні Водянської школи відбудеться міні-концерт присвячений до Міжнародного жіночого дня - 8-го березня
4 бер. 2013
22 лютого у Водянській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося змагання між мужніми, сміливими, веселими, кмітливими, шляхетними і дружніми нашими захисниками Вітчизни «Нумо, хлопці».